Nasi wychowankowie wyjątkowo świętowali Dzień Dziecka:
> najpierw uczestniczyli w wyjeździe do Ochotniczej Straży Pożarnej do Gosławic,
gdzie mieli okazję zwiedzić jednostkę straży wraz z jej wyposażeniem, ale też świetnie się bawić
i biesiadować z członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ochotniczej Straży Pożarnej Cukrownia Gosławice
> następnie gościli członków Szkolnego Koła Wolontariatu "Dar Serca" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Zagórowa
wraz z opiekunami i gościem specjalnym - p. Jackiem Boguszem,
za którego sprawą nasze boisko zmieniło się w pas startowy dla modeli samolotów i helikopterów,
a na niebie nad naszym ośrodkiem rozpostarły swe 4-metrowe skrzydła budzące zachwyt szybowce.
DZIĘKUJEMY wszystkim Osobom zaangażowanym w to, aby tak bardzo uświetnić ten dzień naszym dzieciom!!!





Niech Święta Wielkanocne będą czasem otuchy i nadziei oraz czasem odradzania się wiary w siłę Zbawiciela. Niech staną się źródłem wzmacniania ducha w każdym z nas! Radości, pokoju oraz wzajemnej życzliwości życzą: Dyrektor, Pracownicy oraz Wychowankowie Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży z Interwencją Kryzysową w Lądku

